فروشگاه تفنگ بادی

فروشگاه تفنگ بادی مرکزی برای خرید و فروش انواع تفنگ های بادی و شکار است. معمولا فروشگاه تفنگ بادی تخصصی کمی در شهر یافت می شود و معمولا فروشگاه های لوازم شکار به فروش مدل های مختلف تفنگ بادی می پردازند. فروشگاه تفنگ بادی انواع مدل های مختلف تفنگ را به همراه لوازم جانبی و اقلام همراه به فروش می رساند تا مشتریان بتوانند با داشتن گزینه های مختلف از میان تفنگ ها و وسایل موجود انتخاب نمایند. در ادامه در خصوص انواع تفنگ و لوازم جانبی موجود در فروشگاه تفنگ بادی توضیح خواهیم داد.


فروشگاه تفنگ بادی

فروشگاه تفنگ بادی مکانی برای فروش انواع اسلحه شکاری و همچنین اقلام همراه آن ها است که در آن می توانید انواع مدل های مختلف را پیدا کنید. معمولا فروشگاه تفنگ بادی تمامی لوازم مربوط به شکار را ارائه می کند و فقط بر روی فروش مدل های تفنگ بادی تمرکز ندارد. یکی از دلایل فروش محصولات دیگر به این خاطر است که معمولا شکارچیان و دوستداران طبیعت به این فروشگاه ها مراجعه می کنند و فقط نیاز به خرید اسلحه ندارند و میخواهند تمامی نیاز های خود در طبیعت را از یک مکان تهیه کنند. در ادامه در خصوص انواع مدل های اسلحه و اقلام همراه ارائه شده در یک فروشگاه تفنگ بادی استاندارد صحبت خواهیم کرد.

فروشگاه تفنگ بادی

انواع مدل های تفنگ بادی ارائه شده در فروشگاه تفنگ بادی

تفنگ بادی فنر و پیستون. این مدل از تفنگ های بادی از یک پیستون و یک فنر قوی تشکیل شده اند. فنر در داخل پیستون قرار دارد و هنگامی که اسلحه را با هوا پر می کنید (کوک کردن تفنگ بادی)، فنر فشرده می شود و با چکاندن ماشه فنر با سرعت زیادی رها می شود. این قدرت رها شدن فنر موجب می شود گلوله که در قسمت جلویی پیستون قرار دارد به سمت بیرون شلیک شوید. اسلحه های بادی فنر و پیستون از مدل های پر فروش فروشگاه تفنگ بادی هستند. این اسلحه ها بسته به قدرت فنر می توانند توان زیادی تولید کنند. هر چه توان تولیدی تفنگ بادی بیشتر شود نیز برای فواصل دورتر و همچنین قدرت تخریبی و نفوذ بیشتر مناسب خواهد بود.

تفنگ بادی نیترو پیستون. این نوع تفنگ نیز عملکردی شبیه به تفنگ پیستون و فنر دارد. تنها تفاوت در این است که به جای استفاده از فنر در این نوع تفنگ از کپسول های نیتروژن در پیستون استفاده شده است. در این شرایط هنگامی که تفنگ کوک می شود، هوا با نیتروژن تحت فشار ترکیب می شود و این ترکیب موجب آماده سازی تفنگ برای شلیک می شوند. با چکاندن ماشه این ترکیب به بیرون پرت می شوند و گلوله را به بیرون شلیک می کنند. تفنگ های بادی نیترو پیستون نیز قدرت تولیدی بالایی دارند و در عین حال مشکل گیر کردن و خراب شدن فنر تفنگ های فنری معمولی را نیز ندارند.

تفنگ بادی پی سی پی (PCP). تفنگ های PCP را میتوان نسل جدیدی تفنگ های بادی دانست که تحولی شگرف در مکانیزم شلیک تفنگ های بادی ایجاد کرده اند و یکی از مدل های پر فروش و پر طرفدار در فروشگاه تفنگ بادی به شمار می روند. در ساخت این نوع تفنگ ادوات متحرک مانند خم کردن لوله و یا اهرم مسلح کردن تفنگ حذف شده و به جای آن تفنگ از سیلندری با هوای فشرده 150 الی 220 بار مسلح می شود. در تفنگ های پی سی پی، در هر مرتبه پر کردن کامل سیلندر میتوان تا 300 گلوله شلیک کرد. این نوع تفنگ دارای خشاب گلوله است که با پر کردن خشاب و قرار دادن بر روی تفنگ تنها با کشیدن هر گلنگدن میتوان شلیک کرد. سیلندر تفنگ های پی سی پی را می توان بوسیله کپسول هوا و یا تلمبه مخصوص پر نمود. لوازم جانبی مدل های مختلف تفنگ بادی که در فروشگاه تفنگ بادی به فروش می رسند.

صدا خفه کن. معمولا تفنگ های بادی صدای تولیدی زیادی دارند. بدلیل حضور در طبیعت و فضای باز این صدای تولیدی به میزان زیادی اکو می شود و تا فاصله های زیادی به گوش خواهد رسید و موجب فرار کردن حیوانات اطراف می شود. در این شرایط شکارچیان در صدد تهیه مدل های مختلف صدا خفه کن از فروشگاه تفنگ بادی خواهند بود تا بتوانند صدای تولیدی تفنگ بادی خود را کاهش دهند.

دوربین. یکی از وسایلی که برای شکار با تفنگ بادی حتما باید از فروشگاه تفنگ بادی تهیه نمایید دوربین است. دوربین های نشانه گیری که بر بالای تفنگ نصب می شوند به شما کمک می کنند تا بتوانید با دقت بیشتری شلیک کنید و شانس زدن حیوانات کوچک تر و حیواناتی که در فاصله دورتری از شما قرار دارند را نیز داشته باشید.

فشنگ. مدل های مختلف تفنگ بادی به مدل های مختلف فشنگ نیاز دارند و همه فشنگ ها به همه تفنگ ها نمی خورند. شما می توانید بسته به مدل تفنگ خود از میان فشنگ های موجود در فروشگاه تفنگ بادی، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بند و قنداق اسلحه. یکی از مهم ترین وسایل برای حمل بند اسلحه است. بند اسلحه هرچقدر سبک تر و با کیفیت تر باشد، حمل اسلحه را نیز راحت تر می کند. در فروشگاه تفنگ بادی می توانید مدل های مختلف بند که هماهنگ با تفنگ شما است را ببینید. قنداق هم برای نشانه گیر و قرار دادن اسلحه بر روی شانه مهم است و معمولا مدل های مختلف تفنگ بادی به شما اجازه تغییر قنداق را می دهند.

کپسول نیتروژن. مدل های نیترو پیستون تفنگ بادی بعد از مدتی نیاز به تغییر کپسول نیتروژن خواهند داشت. در این شرایط معمولا فروشگاه تفنگ بادی مدل های مختلف کپسول های نیتروژن را عرضه می کنند تا شکارچیان بتوانند به راحتی تفنگ خود را شارژ کنند.

کپسول هوا مخصوص تفنگ های پی سی پی. تفنگ های پی سی پی زودتر از تفنگ های نیتروژنی باید کپسول هوای خود را تعویض و یا شارژ کنند. معمولا این کار با تعویض کامل کپسول و یا بد زدن به وسیله تلمبه مخصوص خواهد بود. معمولا خدمات شارژ و درست کردن دوباره تفنگ های پی سی پی در فروشگاه تفنگ بادی انجام می شود.

منبع

مقالات مرتبط

تفنگ بادی اتوماتیک

تفنگ بادی اتوماتیک

تفنگ بادی اتوماتیکی یکی از انواع تفنگ‌های بادی است که به منظور سرعت بخشیدن به شلیک ساچمه و جلوگیری از اتلاف وقت در موارد ضروری نظیر شکار حیوانات کوچک ساخته شده است. تفنگ بادی اتوماتیک به دلیل ویژگی خاص و منحصربه‌فردی که دارد ممکن است قیمتی بیشتر از تفنگ‌های بادی سنتی داشته باشد. در فهرست زیر، چند قبضه از بهترین تفنگ‌های اتوماتیک حال حاضر دنیا را معرفی خواهد شد.

ادامه مطلب
<h2>تفنگ بادی هاتسان</h2>

تفنگ بادی هاتسان

تفنگ بادی هاتسان یکی از مدل های پرطرفدار تفنگ بادی در ایران است. این تفنگ که در ترکیه طراحی و تولید می شود از تفنگ های سبک و قابل استفاده برای شکار است. تفنگ بادی هاتسان در مدل های مختلفی در بازار ایران وجود دارد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های خاص خود هستند. در ادامه متن به بررسی تاریخچه تفنگ و تفنگ بادی در ایران خواهیم پرداخت و سپس در خصوص ویژگی های تفنگ بادی هاتسان توضیحات لازم را ارائه خواهیم کرد.

ادامه مطلب
<h2>تفنگ بادی سوماترا </h2>

تفنگ بادی سوماترا

تفنگ بادی سوماترا یکی از مدل های پر کاربرد تفنگ بادی است که به دلیل مدل های مختلف و قدرت بسیار زیاد خود تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین تفنگ های بادی در جهان شده است. تفنگ بادی سوماترا در کره جنوبی طراحی و تولید می شود و از تفنگ های خوش دست موجود در بازار است. لوازم جانبی زیادی هم برای این مدل تفنگ بادی تولید شده که خرید آن را بیشتر توجیه می کند. در ادامه به معرفی ویژگی های تفنگ بادی سوماترا خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب
تفنگ بادی نیترو پیستون

تفنگ بادی نیترو پیستون

تفنگ بادی نیترو پیستون یکی از مدل های تفنگ بادی در بازار است که خریداران زیادی دارد و به دلیل کاربرد راحت و قدرت تولیدی خود از مدل های پر طرفدار تفنگ های بادی به حساب می آید. تفنگ بادی نیترو پیستون از نیتروژن به عنوان عامل کمکی برای پیستون و شلیک گلوله استفاده می کند. در ادامه این متن به تاریخچه، نحوه کار و همچنین مزایا و معایب تفنگ بادی نیترو پیستون اشاره خواهیم کرد.

ادامه مطلب

محصولات مرتبط

شما هم میتوانید درمورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظرات ، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

نظرات کاربران (0)

قبلی
بعدی