فروشگاه لوازم شکار

فروشگاه لوازم شکار محلی برای خرید و فروش انواع وسایلی استفاده که در هنگام شکار به آنها نیاز خواهید داشت. معمولا فروشگاه لوازم شکار تمامی لوازم شکار های مختلف را عرضه می کند. از شکار با تفنگ گرفته تا شکار با تیر و کمان و ماهیگیری، تمامی این لوازم مختلف در فروشگاه یافت خواهند شد. فروشگاه لوازم شکار معمولا لوازم کمپینگ و حضور در طبیعت نیز عرضه می کند تا افراد به راحتی تمامی وسایل مورد نیاز خود را از یک مکان تهیه کنند. در ادامه در خصوص لوازم موجود در فروشگاه لوازم شکار بیشتر توضیح خواهیم داد.


فروشگاه لوازم شکار

فروشگاه لوازم شکار از فروشگاه های پر طرفدار برای دوست داران طبیعت است. در این فروشگاه ها علاوه بر فروش لوازم شکار انواع حیوانات مختلف، لوازم مخصوص طبیعت گردی و کمپینگ نیز عرضه می شود تا دوست داران طبیعت نیز بتوانند از این فروشگاه ها به بهترین شکل استفاده کنند. البته تمرکز اصلی فروشگاه لوازم شکار بر روی انواع وسایل مخصوص شکار و طعمه ها خواهد بود. در ادامه در خصوص وسایل موجود در فروشگاه لوازم شکار و ویژگی های مهم این فروشگاه ها بیشتر صحبت خواهیم کرد.

فروشگاه لوازم شکار

در فروشگاه لوازم شکار چه وسایلی یافت می شود؟

فروشگاه لوازم شکار معمولا برای خرید و فروش انواع وسایل مربوط به شکار و طبیعت است. در این فروشگاه انواع لوازم مرتبط با شکار حیوانات مختلف و لوازم حضور در طبیعت های مختلف را پیدا خواهید کرد. در ادامه در خصوص برخی لوازم مهم حاضر در این فروشگاه ها صحبت خواهیم کرد.

انواع تفنگ بادی.

یکی از اصلی ترین بخش های فروشگاه لوازم شکار به فروش انواع تفنگ بادی و شکاری مربوط می شود. در این بخش فروشگاه ها می توانند تفنگ های دارای مجوز را به شکارچیان حرفه ای بفروشند. معمولا قفسه تفنگ فروشگاه لوازم شکار جذاب ترین قسمت فروشگاه نیز به حساب می آید. در این قفسه ها انواع تفنگ با کاربرد ها و قدرت های مختلف وجود دارند تا شکارچیان بنابر نیاز ها و خواسته های خود از میان آن ها به انتخاب بپردازند.

انواع چوب ماهیگیری.

چوب های ماهیگیری نیز یکی از بخش های اصلی فروشگاه لوازم شکار را تشکیل می دهند. چوب های ماهیگیری که با نام لنسر نیز در بازار شناخته می شوند، مدل های مختلفی دارند و از مدل های تاشو گرفته تا کامل در فروشگاه قابل دیدن و خرید هستند. چوب ماهیگیری یکی از پرطرفدار ترین لوازم شکار موجود در فروشگاه لوازم شکار است و مشتریان مخصوص به خود را دارد.

انواع طعمه ماهیگیری.

نمی توانید به فروشگاه لوازم شکار بروید، چوب ماهیگیری بخرید و طعمه نخرید. انواع مدل های طعمه در فروشگاه موجود هستند. طعمه ها شکل ها و رنگ های جالبی دارند و شما می توانید از میان مدل های مختلف انتخاب کنید. حتی اگر برای خرید چوب ماهیگیری و طعمه به فروشگاه نرفته اید نیز، دیدن مدل ها و طرح های طعمه ماهیگیری به شما لذت خاصی خواهد داد. برخی از فروشگاه های لوازم شکار طعمه های زنده همچون کرم خاکی را نیز به فروش می رسانند.

انواع مدل های تیر و کمان.

شکار با تیر و کمان از قدیمی ترین نوع شکار بشر است. این نوع شکار به دلیل سختی انجام و تهیه لوازم معمولا کمتر صورت می پذیرد ولی لذت و طرفداران خاص خود را دارد. برخی فروشگاه لوازم شکار لوازم تیر و کمان شکار و ورزشی را به مشتریان خود عرضه می کنند تا برای فعالیت های مورد نظر خود بتوانند از آن ها استفاده کنند.

انواع چادر.

معمولا شکارچیان سفر های چند روزه به طبیعت دارند تا بتوانند با زمان زیاد و دست باز به شکار بپردازند. برای همین هم به چادر های مسافرتی خوبی نیاز دارند. شکار در مناطقی از طبیعت انجام می شود که آب و هوای سرد و یا بسیار گرمی دارند و به همین دلیل چادر تهیه شده باید بسیار با دوام و حرفه ای باشد. البته باید به وزن چادر نیز توجه شود. زیرا شکارچیان مجبور به حمل چادر همراه خود هستند و به همین دلیل چادر ها باید وزن سبکی داشته باشند.

انواع کیسه خواب.

فروشگاه لوازم شکار در کنار مدل های مختلف کیسه خواب نیز عرضه می کنند. معمولا شکارچیان در کنار چادر از کیسه خواب نیز استفاده می کنند تا خود را از خطرات احتمالی موجود در طبیعت دور کنند.

انواع کوله پشتی.

شکارچیان وسایل و لوازم زیادی برای حمل دارند و برای همین به یک وسیله جا دار برای حمل آن ها نیاز خواهند داشت. فروشگاه لوازم شکار انواع کوله پشتی مخصوص طبیعت گردی و شکار را عرضه می کنند که علاوه بر جای زیاد، ضد آب هستند و وزن کمی دارند.

ویژگی های فروشگاه لوازم شکار

فروشگاه لوازم شکار

ویترین بزرگ. فروشگاه لوازم شکار معمولا وسایل زیادی برای عرضه دارد. لوازم موجود در این فروشگاه ها باید در ویترین های بزرگ و جادار قرار بگیرند تا فروشگاه حالت شلوغ و نامرتب نداشته باشد. صاحبان و طراحان فروشگاه می توانند در ویترین های اصلی از محصولات بزرگتر و پر طرفدار تر همانند تفنگ و چوب ماهیگیری استفاده کنند و در دیگر ویترین ها نیز محصولات مرتبط با آن ها را قرار دهند.

تنوع محصولات. معمولا تعداد فروشگاه لوازم شکار در هر شهری محدود است و تعداد زیادی فروشگاه را نمی توانید در یک شهر و یک منطقه پیدا کید. به همین علت صاحبان فروشگاه باید سعی کنند تمامی لوازمی که ممکن است مورد نیاز شکارچیان و طبیعت گردان باشد را تهیه و در فروشگاه خود عرضه کنند تا بدین ترتیب افراد نیازی به گشتن زیاد و سردرگم شدن نداشته باشند.

دسته بندی درست. همانطور که اشاره شد، این فروشگاه ها معمولا لوازم زیادی برای عرضه دارند. اما صاحبان فروشگاه باید سلیقه به خرج دهند و این لوازم بسیار زیاد را به روش های منطقی و مشخص دسته بندی کنند. هر قسمت از فروشگاه را به لوازم مخصوص یک شکار اختصاص دهند تا بدین ترتیب مشتریان بتوانند به راحتی لوازم مورد نیاز خود را دیده و آن ها را بردارند. لوازمی که متفاوت هستند نیز می توانند در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا بدنی ترتیب مشتری حق انتخاب داشته باشد و بتواند راحت تر انتخاب خود را انجام دهد.

منبع

مقالات مرتبط

دوربین شکاری

دوربین شکاری

دوربین شکاری یکی از ملزومات مهم طبیعت گردان برای حضور در طبیعت و لذت بردن از آن است. شکارچیان نیز از دوربین های شکاری برای یافتن شکار و همچنین دیدن محل افتادن شکار های خود استفاده می کنند. دوربین شکاری در نیرو های پلیس و جاسوسی نیز استفاده های زیادی دارد و از آن برای مشاهده و بررسی دور دست ها استفاده می شود. در ادامه به معرفی انواع دوربین شکاری پرداخته و سپس در خصوص ویژگی ها و نکات پیش از خرید آن ها توضیح خواهیم داد.

ادامه مطلب
لوازم شکار

لوازم شکار

لوازم شکار از قدیمی ترین لوازمی است که انسان ها آن را طراحی کرده و ساخته اند. شکار به نوعی اولین فعالیت هوشمندانه انسان برای رفع گرسنگی خود بوده است و در حال حاضر نیز که تمام فعالیت ها با تکنولوژی پیشرفته و مدرن شده است اما شکار برای بسیار از افراد یک فعالیت و سرگرمی خاص به حساب می آید. معمولا شکار با دست خالی امکان پذیر نیست و برای انجام این کار باید با دست پر و آماده وارد طبیعت شوید. لوازم شکار بسته به نوع شکار و محلی که می خواهید در آن شکار کنید متفاوت خواهد بود ولی یک سری از وسایل وجود دارند که نیاز های اولیه شما را برطرف می کنند و همراه داشتن آن ها در هنگام شکار برایتان ضروری خواهد بود. در ادامه به معرفی ضروری ترین لوازم شکار مورد نیاز خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

محصولات مرتبط

در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

شما هم میتوانید درمورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظرات ، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

نظرات کاربران (0)

قبلی
بعدی